«Ұлы дала әуені»

Описание: C:\Users\Музей5\Desktop\20жыл.jpg                  Описание: C:\Users\Музей5\Desktop\НА САЙТ\Логотипы\images.png

БАСПАСӨЗ БАЯНЫ

«Ұлы дала әуені»

2018 жылдың 6 сәуір күні сағат 17:00-де Ықылас атындағы халық музыкалық аспаптар музейінде Құрманғазы Сағырбайұлының 200 жылдығына орай «Ұлы дала әуені» атты Жұмағали Қуаныш Ізімұлының шығармашылық кеші өтеді.

Жұмағали Қуаныш – халықаралық және республикалық сайыстарының лауреаты, ҚР мәдениет саласының үздігі, құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясының доценті, күйші-композитор.

Кеште Фольклорлы-этнографиялық «Үшқоңыр» ансамблі, Халықаралық және Республикалық сайыстардың лауреаттары: Игілік Баян, Әділ Ерболат, Қайырғазина Айсауле, Омар Райхан, Елемесова Әйгерім және «Домбырашылар» ансамблі өнер көрсетеді.

Кіру тегін

Мекен-жайымыз: Алматы қаласы, Зенков көшесі, 24А.

Анықтама телефондары: 8 (727) 291-69-17; 291-63-16

Музей сайты: www.yqlasmusmuseum.kz